Ēiljeta “i kalli” demokratėt e Italisė

Shko poshtė

Super Ēiljeta “i kalli” demokratėt e Italisė

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 12:50 pm
- Derisa Sali Berisha po ndihej keq me shėndet nė festėn e PD-sė nė Tiranė, nė Itali Ēiljeta po kujdesej pėr disponimin e demokratėve imigrantė, transmeton gazeta Shqip.

Kėngėtarja dhe adhuruesja e madhe e PD-sė ishte nė Brescia nė njė diskotetė pėr tė festuar pėrvjetorin e 21 tė PD-sė. Siē ėshtė raportuar mė herėt disponimi nė diskotekėn e njė shkodrani u kthye vetėm pas konfirmimit se Doktori ishte mirė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi