Takimi me shkallėt lėvizėse nė Uzbekistan (Video)

Shko poshtė

Super Takimi me shkallėt lėvizėse nė Uzbekistan (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 21, 2011 12:22 am


Ngjitja e parė nėpėr shkallėt lėvizėse pėr shumė njerėz ėshtė
njė pėrvojė traumatike dhe ėshtė interesant tė thuhet se qė nė vitin e
largėt 1898 nė Londėr mysafirėt e Harrodsit shėrbeheshin me konjak pėr
tu qetėsuar.
Nuk e dimė nėse kėta njerėz tė varfėr janė
shpėrblyer me ndonjė pije, por me sa duket disa prej tyre mė nuk do tė
guxojnė kurrė tė provojnė kėtė mrekulli teknologjike!

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Takimi me shkallėt lėvizėse nė Uzbekistan (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 21, 2011 12:23 am

HahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahahHahahahhahahhhhahahahhahahaahaahhahahahahah Dekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi