Rihanna ndal koncertin pėr njė ēast nė Lisbonė (video)

Shko poshtė

Super Rihanna ndal koncertin pėr njė ēast nė Lisbonė (video)

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 21, 2011 8:47 am
Kėngėtarja nga Barbados, Rihanna nė vitet e fundit ka probleme shėndetėsore, dhe shumė besojnė se ajo ėshtė bėrė shumė e varur nga drogat e ndryshme. Zėdhėnėsi i saj pėr mediat ka thėnė se ajo ėshtė e rraskapitur nga paraqitjet e shumta.

Nė koncertin e Portugalisė, Rihanna kėndoi njė kėngė nė skenė dhe mė pastaj vrapoi nė dhomė, qė tė ndryshojė veshjen. Ajo u sėmurė gjatė kėndimit tė kėngės What’s My Name".

Ndėrsa Rihanna ishte nė gardėrobėn, grupi i saj i vallėzimit ishte duke punuar punėn nė skenė. Rihanna ėshtė shėruar pas dhjetė minutave dhe pėrsėri ėshtė kthyer nė skenė dhe ka performuar kėngėn "Rude Boy". Publiku ishte i habitur me kėtė veprim tė kėngėtares dhe mendojnė se kjo ishte njė pjesė e planifikuar e koncertit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi