Big Basta dhe Vesa t dashuruar?

Shko posht

Super Big Basta dhe Vesa t dashuruar?

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 21, 2011 9:01 amU fol dhe u strfol pr nj lidhje romantike mes m t mirit t reperve t Kngs Magjike, Big Basts dhe antares s ardhshme t juris s X Factor Vesa Lums. Megjithse as njri as tjetri nuk e konfirmoi lidhjen, koleg t tyre nga Dancing with the stars nuk u reshtn s pshprituri se mes tyre ka dika m shum se nj lidhje miqsie apo profesionale.

Lajmi rikonfirmohet nga disa t afrm t iftit t cilt pohojn se s fundmi ifti jan riafruar srish me njri-tjetrin. N fakt, ifti jan par teksa drekonin dhe darkonin n disa restorante n Prishtin.

Madje jan par shum intim me njri-tjetrin. Por, pr sa koh asnj prej t dyve nuk e pranon lidhjen ather raporti mes tyre mbetet i dyshimt, n mos tepr, ama tepr miqsor.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi