Nj shqiptar bn pr vete Rihanna-n

Shko posht

Super Nj shqiptar bn pr vete Rihanna-n

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 22, 2011 9:06 amNdonse i panjohur pr pjesn m t madhe t publikut shqiptar, DJ Prime sht nj shqiptar q merret me muzik n Gjermani, por mjaft i suksesshm atje.
Ve kngve t njohura t tij Zemr, zemr, Alone with You etj., knga q e bri Dj Primen t famshm n mbar bot sht hiti All The Boys Love Me, me t ciln DJ Prime ka arritur ndoshta t tejkaloj edhe pritshmrit e tij nga vetja, duke br pr vete nj kngtare mjaft t njohur n bot, sikurse sht Rihanna.
Mediat gjermane kan shkruar se Rihanna dora vet, pasi pa videon e kngs All the boys love me, i krkoi djaloshit shqiptar q t bashkpunonin n versionin amerikan t kngs i cili do t kndohet shum shpejt nga Rihanna dhe do t titullohet All The Girls Love Me
. Mezi presim ta shohim kngn e shqiptarit q do t luhet n diskot m t mdha t bots dhe do t transmetohet nga stacionet m t njohura muzikore. Si e kan treguar m s miri kto vite, Shqipria ka me t vrtet shum talente n muzik.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi