Rovena Stefa, Viti i Ri nė Kosovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rovena Stefa, Viti i Ri nė Kosovė

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 22, 2011 9:06 amKy ėshtė fati i tė gjithė kėngėtarėve tė suksesshėm qė natėn e Vitit tė Ri ta kalojnė jo me familjen, por nė krye tė detyrės…! Tė njėjtin fat do tė ketė edhe sivjet kėngėtarja Rovena Stefa e cila ka pohuar se gjatė natės sė ndėrrimit tė viteve do tė jetė duke kėnduar nė njė prej lokaleve tė Prishtinės, ku edhe ka pranuar tė trokasė gotat me klientėt dhe jo me tė afėrmit e saj.

Artistja ndėrkohė gjendet po nė Kosovė, ku edhe po realizon xhirimet mė tė fundit tė cilat do tė transmetohen gjatė natės sė vitit tė ri nė televizionet vendase, shkruan "shqiptarja".

Sigurisht e shoqėruar me Rovenėn do tė jetė edhe motra e saj Elisa e cila ėshtė edhe menaxhere e kėngėtares, por nuk dihet nėse edhe motra mė vogėl, do tė jetė e pranishme nė kėto koncerte.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi