Nora Istrefi nė kopertinėn e revistės “Kosovarja”

Shko poshtė

Super Nora Istrefi nė kopertinėn e revistės “Kosovarja”

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 22, 2011 5:01 pmKėngėtarja seksi Nora Istrefi ka pozuar pėr ballinėn e revistės sė njohur nė Kosovė- “Kosovarja”.
Nora Istrefi duket shumė seksi me xhaketėn e saj me dekolte tė hapur dhe gjithashtu shihen flokėt e saj tė ēelura nė formė ‘shatiri’.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi