Unikkatili shpėrthen, interesim nga ndėrkombėtarėt

Shko poshtė

Super Unikkatili shpėrthen, interesim nga ndėrkombėtarėt

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Dec 23, 2011 1:41 amNjė prej reperėve mė tė adhuruar shqiptar, Rebel a.k.a Unikkatil, ka lansuar para pak ditėsh kėngėn “A Nive” nė bashkėpunim me Klepton dhe rezultatet e para janė tė jashtėzakonshme, ndėrsa pritjet mė se tė pėrmbushura.

Kėnga “A Nive” e cila ėshtė shndėrruar nė hit tė vėrtetė ka zėnė vendet e para nė iTunes. Nė Zvicėr ėshtė vendi i parė pėr kėngėn e reperėve tė TBA, ndėrsa nė tėrė Evropėn vendi i tretė, qė pėrbėn sukses tė jashtėzakonshėm pėr njė kėngė shqiptare
Mirėpo, kėtu sukseset nuk kanė tė ndalur pėr Unikkatilin. Super agjenti dhe promoteri i njohur shqiptar, Nexhat Morina, ka konfirmuar pėr Telegrafin se shumė menaxherė dhe promoterė tė njohur ndėrkombėtar janė interesuar pėr reperin mė tė madh shqiptar.

“Ėshtė e vėrtetė. Mė kanė kontaktuar M.O.P, grup i njohur hip-hopi nė Amerikė qė ėshtė interesuar pėr muzikėn e Viktorit. Atyre u ka pėlqyer jashtė mase Unikkatili. Mė pas janė Snowgoons dhe La Coka Nostra qė mė kanė pyetur pėr Unikkatilin, janė ndarė vėrtet tė impresionuar. Po ashtu edhe shumė menaxherė e promoterė ndėrkombėtarė kanė shprehur interesim pėr muzikėn qė Viktori bėn”, theksoi Nexhat Morina pėr Telegrafin pa dashur tė zbulojė detaje tjera.

Unikkatili pritet qė sė shpejti tė lansojė albumin e ri, tė parin pas katėr vitesh pritje tė fansave tė tij. Rebeli njihet pėr hitet si “Qėndro”, “Qa Tha”, “Kanuni i Katilit”, “Shihemi nė Pėrkujtime” e shumė e shumė tė tjera.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Unikkatili shpėrthen, interesim nga ndėrkombėtarėt

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Dec 23, 2011 1:42 am

THE KING is BACK :D

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi