Drenusha bhet si Sofia Loren

Shko posht

Super Drenusha bhet si Sofia Loren

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 24, 2011 11:31 amSi kemi thn edhe pak dit m par, kngtarja Drenusha Latifi po e kalon shum mir kohn n Amerik.
Madje, ia kishim qlluar n takimin dhe miqsin me fotografin e njohur Fadil Berisha, pasi ajo ka realizuar nj set fotografish, ku bukuroshja sht shndrruar sipas ksaj fotoje si aktorja e madhe Sofia Loren.
Ndrsa, mikesha e saj, kngtarja tjetr, Valza Bajra, dhe ajo do t ket nj set fotografik nga duart e fotografin t njohur, por nuk e dim se n far personazhi do t shndrrohet.
Edhe kt vit n prag t Krishtlindjeve fotografi me fam botrore ka organizuar nj mbrmje, n t ciln kan qen t ftuar pothuajse t gjitha bukuroshet e Ameriks, si Miss USA, Miss Teen etj.
Ndrsa, bukuroshes kosovare urojm t mos i ndryshoj mendja q ti hyj aktrimit, pasi besoj se nga ky transformim artistik n kt foto, fal duarve t Fadil Berishs, edhe vet ajo sht uditur. M. GJ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi