Beyonce m seksi se kurr

Shko posht

Super Beyonce m seksi se kurr

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 24, 2011 11:31 amBeyonce konsiderohet si nj nga femrat m seksi dhe jo m kot. Kt gj kngtarja e njohur e ka treguar me an t nj seti fotosh pr revistn Jones, ku ajo v n pah gjith sensualitetin e saj.
Fotot jan br disa koh m par, duke qen se tashm kngtarja sht shtatzn prej disa muajsh dhe i ka humbur disi format e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi