Jonida Maliqi lind djal

Shko posht

Super Jonida Maliqi lind djal

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 27, 2011 7:13 amPr Jonida Maliqin ky fund-vit ka rezervuar t dhuratn m t mrekullueshme q nj femr mund t marr n jet, nj foshnje t bukur e t shndetshm.
Jonida dhe bashkshorti i saj, Genti, kan mirpritur fmijn e par t tyre - nj voglush t cilin e kan emruar Dan. Kngtarja ka lindur n nj prej spitaleve private t Tirans.

Jonida ka qen aktive deri n ditt e fundit t shtatznis. Ajo dit m par ishte paraqitur n promovimin e librit t autorit Blendi Fevziu, Enver Hoxha, nj biografi.

Muajin e kaluar ajo u ngjit edhe n skenn e festivalit Knga Magjike pr t konkurruar me kngn kushtuar pikrisht t birit, t titulluar Thesar pa emr, pr t ciln u vlersua edhe me mim.

Dit m par edhe nj kngtare tjetr solli n jet fmijn e par. Ishte kjo Vikena Kamenica e cila lindi voglushen e quajtur Krista.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi