Vesa dhe Big Basta - vetm koleg

Shko posht

Super Vesa dhe Big Basta - vetm koleg

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 27, 2011 7:15 amKto dit ishte prfolur pr nj lidhje dashurie mes kngtares Vesa Luma dhe reperit nga Shqipria, Big Basta, thashetheme t cilat Vesa i ka hedhur posht.
Vesa pr mediat shqiptare ka mohuar n mnyr kategorike kt marrdhnie t supozuar romantike me Big Bastn.

Kngtarja s fundmi ka deklaruar se s shpejti do t vij me nj kng t re n bashkpunim me reperin Big Basta. Ndrsa xhirimet e klipit priten n muajin e ardhshm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi