Erioni dhe Bertina i japin fund lidhjes s tyre

Shko posht

Super Erioni dhe Bertina i japin fund lidhjes s tyre

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 27, 2011 7:17 amNdarja e shumprfolur e iftit Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti tashm sht br nj fakt real i pranuar edhe nga dy ish-lojtart e Big Brother 3. T kontaktuar nga Panorama, Bertina e ka pranuar ndarjen, ndrsa Erioni sht shpreur i rezervuar n lidhje me kt shtje private t tyre.

Krisja n lidhjen e tyre, q ndodhi dy muaj m par, duket se nuk ka mundur t rikuperohet nga t dy, dhe kan vendosur q secili t shoh rrugn e vet n jet. Kto javt e fundit ishin t mbushura me thashetheme pr nj ndarje t mundshme mes tyre, t ciln m pas t dy e mohuan.

Por tani duket se nj mosmarrveshje tjetr i ka br ti japin fund lidhjes q u krijua brenda lojs s BB. Si e shohim dhe n foto, Erioni ka qen n nj aktivitet t televizionit AS n Millenium 1, n shoqrin e kolegeve t tij.

Ndrkoh q Bertina, e cila nuk po e kalon aq qet kt ndarje, ka vendosur t qndroj n shtpi duke rezervuar daljet n publik. Nuk ka qen nj ndarje e thjesht, pasi gjat ksaj periudhe ata jan par t takohen pr t sqaruar mosmarrveshjet mes tyre.

Tinglloi paksa e pabesueshme ndarja e tyre dy muaj m par, pasi ishte Bertina e para q ndryshoi statusin n Facebook nga in a relationship n single. Ata provuan t ribashkohen me nj ftes pr dark n shtpin e Bertins, t ciln e organizoi pr Erionin. Ende nuk dihen arsyet e sakta t ndarjes, por thuhet pr shkak t grindjeve t shumta koht e fundit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi