Bieber i dhuron shokut tė fėmijėrisė njė “supermakinė”

Shko poshtė

Super Bieber i dhuron shokut tė fėmijėrisė njė “supermakinė”

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 27, 2011 7:21 am

Kėngėtari i shndėrruar nė njė idhull pėr adoleshentėt, Justin Bieber, nuk i harron rrėnjėt e tij pėrpara se tė gjente famėn. I kthyer nė Kanada pėr tė kaluar kėto ditė festash me familjen, 17-vjeēari vendosi tė shpenzonte njė pjesė tė pasurisė sė tij prej 70 milion eurosh, pėr t’i bėrė njė dhuratė njė prej miqve tė tij mė tė mirė.

Kėngėtari i dhuroi bashkėmoshatarit Ryan Butler, njė makinė klasike, njė Mustang sportiv tė zbulueshėm, tė prodhuar 17 vjet mė parė.

Lajmin e bėri tė ditur vetė Butler qė publikoi makinėn e tij tė re nė njė rrjet social, ku shkruante: “Justin mė bėri njė dhuratė”.

Tė dy djemtė u rritėn sė bashku nė Ontorio dhe Ryan ėshtė njė prej miqve tė paktė tė Bieber, tė mbetur nga pėrpara se ai tė bėhej njė njeri i famshėm, duke nisur karrierėn si kėngėtar nė moshėn 13-vjeēare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi