Google+ ka 62 milion shfrytzues?

Shko posht

Super Google+ ka 62 milion shfrytzues?

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 28, 2011 11:20 pm


Sipas t dhnave t fundit t shpalosura nga Paul Allen, i cili sht
duke u prkujdesur pr statistikat rreth Google Plusit, ky rrjet
shoqror tani ka 62 milion shfrytzues.
Brenda dits Google Plus fiton 625,000 antar t rinj. Sipas
vlersimeve t tija, dhe nn kushtin q kjo rritje t vazhdoj, deri m
25 shkurt Google Plus do ti ket 100 milion shfrytzues, e n kt koh
vitin e ardhshm, madje 300 milion.
Para m pak se nj muaj, me 1 dhjetor Google Plus i kishe krejtsisht
50 milion shfrytzues. Detajet e publikimit t tij mund ti shikoni ktu.
Prndryshe, para disa ditve TechCrunch, duke u thirrur n t dhnat e
marra nga comScore, publikoi se Google Plus ka 5 milion antar m
shum, respektivisht 67 milion shfrytzues.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi