Bleona Qerreti, fotoja gjysm-nudo q po bn skandal

Shko posht

Super Bleona Qerreti, fotoja gjysm-nudo q po bn skandal

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 29, 2011 9:45 amFustan i errt, vezullues por i tejdukshm. Ajo q mund t shikohet me sy t lir sht se fustani n fjal rrshqeu formalisht n trupin e Bleona Qerretit pasi gjoksi i kngtares sht para syve t dokujt.
Thuhet se dshmitart kan par m posht se kngtarja nuk ka pasur as mbathje.

Ky megjithat mbetet nj fakt pr tu verifikuar mirpo ajo q sht e sigurt sht se kjo foto ka shkaktuar shume debate e polemika dhe e ka vendosur Bleonn n qendr t nj skandali.

Veshja e perdorur nga Bleona ne ceremonine e ndarjes se cmimeve Grammy Award, nuk eshte pritur mire as nga media dhe publiku amerikan.

US Weekley theksonte se nje sondazh i saj e cilesoi Bleonen si artisten qe ishte veshur me keq ne aktivitet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bleona Qerreti, fotoja gjysm-nudo q po bn skandal

Mesazh nga Ditta prej Thu Dec 29, 2011 11:03 am

Na boni Hor :A:A.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi