Bleona e paknaqur me fitimet

Shko posht

Super Bleona e paknaqur me fitimet

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 29, 2011 9:48 amEdhe pse konsiderohet si nj kngtare e pasur dhe me mjaft fitime n profesionin e muziks, kt vit nuk ka arritur t jet e knaqur me fitimet.
Ndonse si thot edhe vet Bleona Qereti pr t qen nj kngtare e suksesshme duhet t investosh mjaft shum n projekte muzikore.
Andaj kjo sht edhe njra nga arsyet q Bleona kt vit nuk ka arritur t fitoj shum npr mbrmjet dhe koncertet e saj muzikore.
T ju them t drejtn pr dallim nga vitet e tjera, kt vit nuk kam arritur t fitoj asgj, sepse kuptohet q pr t realizuar nj projekt muzikor duhet nj shpenzim i madh, andaj un ndonse kt vit kam shpenzuar mjaft shum n kngt e mia, nuk kam arritur t fitoj mjaft n mbrmjet e koncertet e mia, ka thn ajo pr Zrin. Edhe pse nuk ka arritur t fitoj, Bleona nuk ndjehet e zhgnjyer, sepse ka pasur mjaft shum suksese n pjesmarrjet e saj npr evenimente t ndryshme q jan mbajtur n SHBA. Ajo kt vit e konsideron me fat dhe pa asnj dshtim.
Kt vit kam pasur mjaft shum suksese, si e dini tashm jan t gjitha manifestimet ktu n t cilat kam qen e pranishme. Dhe sigurisht prfundimi i albumit sht njri nga sukseset e mdha. Sa pr dshtime nuk kam pasur. Ky vit ka qen vetm i mbar dhe uroj q edhe vitin 2012 t mos kem asnj dshtim, por t eci vetm prpara, prfundoi ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi