Mc Kresha dhe Rozi t ndar pr Vitin e Ri

Shko posht

Super Mc Kresha dhe Rozi t ndar pr Vitin e Ri

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 29, 2011 11:07 pmDyshja e skens muzikore, Rozana Radi dhe MC Kresha, q tashm disa muaj jan n lidhje dashurie, Vitin e Ri nuk do ta kalojn s bashku.
Arsyeja e ndarjes s tyre pr mbrmjen m t veant t vitit sht pikrisht angazhimi i tyre n vende t ndryshme n kt nat.

Un dhe Rozi jetojm bashk, si n Shqipri, ashtu edhe n Kosov, por Vitin e Ri do ta presim t ndar pasi jemi n pun. Shoubizi kshtu e ka, ka pohuar MC Kresha, prcjellin mediat shqiptare.

Pas fests ata do t publikojn edhe klipin e kngs s tyre, pjesmarrse n festivalin Knga Magjike 2011, Jaba daba du.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi