Padi ndaj Jay-Z

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Padi ndaj Jay-Z

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 29, 2011 11:08 pmJay-Z ėshtė duke u pėrballur me njė padi, nėn akuzėn pėr mos kryerjen e obligimeve pėr sigurimin e tė punėsuarve nė stafin e tij.
Zyrtarėt e Shoqatės sė punėtorėve tė Neė Yorkut kanė lansuar njė padi ndaj reperit nėn pohimin pėr mos pagesė tė bonuseve tė punėtorėve tė tij pėr tri muaj gjatė vitit 2009, ku pėrfshihen shoferėt, shėrbėtoret dhe kuzhinierėt e shtėpisė sė tij.

Njė gjykatė e ka urdhėruar hip hop yllin tė paguajė 18 mijė dollarė si dėnim pėr gabimin e bėrė, ndėrsa tani shoqata ka bėrė padinė nė mėnyrė qė t’i nxjerrė paratė nga reperi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi