Dafina n 15-shin evropian t Hollywood Reporter

Shko posht

Super Dafina n 15-shin evropian t Hollywood Reporter

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 29, 2011 11:09 pmDafina Zeqiri sht pjes e lists s 15 kngve evropiane t cilat revista Hollywood Reporter ua preferon lexuesve t saj.
Revista amerikane ka krijuar nj list t kngve m t mira evropiane, t cilat nuk arrijn t deprtojn n tregun e ngjeshur amerikan t shou-bizit.

Krahas italianit Tizziano Ferro, kngtares kroate Severina, rusit Sergey Lazarev, n list sht gjendur edhe Dafina Zeqirit me hitin e saj t ri Supernova.

Revista e etiketon Dafinn si nj prej yjeve m t mira n ngritje n kt pjes t Evrops.

Kngtarja ka prejardhje suedeze dhe kosovare dhe sht e famshme n Kosov dhe Shqipri. Ajo ka nxjerr disa kng n vitin 2011 (prfshir nj t quajtur thjesht My Swag), por m e mira e saj sapo sht lshuar dhe titullohet Supernova, shkruan mes tjerash revista amerikane.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi