Familja Fejzullahu uron vitin e ri 2012

Shko posht

Super Familja Fejzullahu uron vitin e ri 2012

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 30, 2011 10:15 amKt fundvit ata ja behn papritur n kopertinn e revists Kosovarja pr t treguar se jan t bashkuar e t lumtur.
Bhet fjal pr familjen Fejzullahu, e cila ka qen protagoniste gjithmon si nj prej familjeve m t njohura t artistve dhe kan zgjedhur t urojn shqiptart familjarisht vitin 2012.
Pr her t par shfaqet edhe bashkshortja e Sabri Fejzullahut, e cila duket e mbajtur mir, me nj pamje t freskt, ndrsa bashkshorti i saj gjithmon i qeshur. Bashk me ta sht Ermali me bashkshorten Ariann, e nse vini re detajet ata kan tokur gotat s bashku pr te uruar.
Familja Fejzullahu konsiderohet nj nga m t pasurat, pasi ka n pronsi disa vila luksoze, pa folur pr t ardhurat e tyre vjetore t cilat fal koncerteve arrijn n disa mijra euro.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi