Fotografimi nudo, pasioni i Rezarts?

Shko posht

Super Fotografimi nudo, pasioni i Rezarts?

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 30, 2011 3:34 pmRezarta Shkurta sht cilsuar nga mediat shqiptare si nj artiste q joshet pas fotografimit nudo.
Kngtarja vitin q po lm prapa publikoi disa fotografi t reja ku ajo shfaqet e tra e zhveshur, duke fshehur vetm pjest intime. Ajo edhe m hert kishte pozuar n foto seksi dhe erotike, por fotot e poshtme jan hera e par q ajo nuk vendos asnj leck n trupin e saj.
N njrn nga fotot e publikuara kngtarja ka pozuar vetm me nj araf t hedhur shkujdesur n disa nga pjest m intime t trupit. N nj foto tjetr nudo Rezarta duket e shtrir n rr me asnj mbules rreth trupit, duke ln vetm pjest intime nn hije.


Rrezarta q m hert kishte shfaqur pasionin e saj jo vetm pr tu fotografuar, por edhe pr t br foto. Nj ndr pasionet m t mdha n jetn time sht t fotografoj. M duket sikur ndalon koha dhe ai kujtim, ajo shkrepje, do t mbetet n prjetsi, ka thn kngtarja pr mediat shqiptare.

Ajo ka realizuar seri fotografish profesionale edhe t kolegve t saj, ndr t cilt edhe Big Basta e Redon Makashi, ndrsa ka realizuar edhe foto erotike pr bukuroshet si Anxhelina Hadrgjonaj dhe Beatrix Ramosaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi