Gjira Kajtazi, oferta nga Studio gjermane

Shko posht

Super Gjira Kajtazi, oferta nga Studio gjermane

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 31, 2011 10:41 amKngtarja Gjira Kajtazi arriti t thyej rekorde me kngn ka po don me t`knu zemr n Youtube me 100.000 klikime brenda tre ditsh, q tregon qart se adhuruesit e saj jan duke e muar me kt rast prirjen e saj si kantautore dhe pjesmarrse n krijimin e rrfimit regjisorial t videoklipeve.

N intervistat q Gjira pati n media t ndryshme n Kosov me rastin e promovimit t videoklipit t kngs ka po don me tknu zemr, ndr t tjera shpalosi se n projektet e ardhshme krijuese q ka prpara sht n kooperim me disa producent evropian, q kan ofertuar pas ktij boomi t Gjirs.


Njra prej tyre sht First Love Music, e cila aktualisht sht duke br pun edhe pr disa projekte muzikore t Ardian Bujupit, njrit nga pjesmarrsit e suksesshm t emisionit Deutschland Sucht Den Superstar.

Menaxheri i Gjirs tashm sht n rrumbullakim t bisedimeve konkrete pr t lidhur kontratn rreth finalizimit t disa projekteve muzikore pr vitin 2012, shkruhet n komunikatn e menaxherit t kngtares.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi