Nora zhvishet pr Zrin

Shko posht

Super Nora zhvishet pr Zrin

Mesazh nga Nora prej Mon Jan 02, 2012 5:37 pmNora Istrefi ka pranuar t zhvishet dhe t mbuloj trupin vetm me uniformn e nj prej t prditshmeve kosovare.
Kngtarja ka pozuar duke veshur nj fanell sportive deri posht belit me logon e gazets kosovare Zri dhe me moton Lexo me Z.

Nora shpesh ka qen cak i mediave si pr karriern dhe pamjen e saj, po ashtu edhe pr jetn private, por duket se zgjidhja e saj pr tiu kundrvn atyre sht tua zgjat dorn dhe t bj paqe me t.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi