Kuq e Zi, kėnga mė e keqe e 2011-s

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kuq e Zi, kėnga mė e keqe e 2011-s

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jan 03, 2012 3:02 pm


Ata mund tė krenohen, por pa dyshim kėnga “Kuq e zi” e Medės,
Seldit dhe Sinanit ishte mė e keqja pėr vitin 2011. Kjo kėngė mund tė
klikohet shumė, por ajo nuk ėshtė as kėngė tallava as kėngė me motive
folklorike e as kėngė patriotike.

Nė fakt nuk dihet se ēfarė kėnge ėshtė. Ēfarė zhanri e dinė vetė
autorėt e kėngės. E pėr vlera, tė gjithė e dimė ēfarė vlerash pėrcjellin
tė tre kėngėtarėt.

Ja ku keni dhe kengen :

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kuq e Zi, kėnga mė e keqe e 2011-s

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jan 03, 2012 3:04 pm

Per zhaner mire e kan, amo kenga shume e mire....

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kuq e Zi, kėnga mė e keqe e 2011-s

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 03, 2012 3:33 pm

Mua kjo keng me ka pelqy shum veq se Seldi pak ja ka prish me at zo si femer :P :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kuq e Zi, kėnga mė e keqe e 2011-s

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi