Facebook Time sbn pr Internet Explorer 7

Shko posht

Super Facebook Time sbn pr Internet Explorer 7

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jan 03, 2012 10:37 pm


Prdoruesit e Facebook t cilt prdorin version e vjetr t
shfletuesit t Microsoft, Internet Explorer 7, do t duhet ta azhurnojn
at, ose t zgjedhin t mos ken qasje n historikun e profilit t tyre
n Facebook, t cilin e njohim t gjith si Facebook Timeline.
Kjo pasi q Facebook nuk po e mbshtet m versionin e vjetr t shfletuesit t Microsoft, transmeton Next Web.

Edhe pse ky version i Internet Exporer sht pes vjet i vjetr, ka
edhe nj numr t vogl t prdoruesve q shfletojn faqe t ndryshme t
internetit prmes tij.

Facebook Timeline sht dizajnuar q tu mundsoj prdoruesve t
Facebook me nj mnyr m t leht t ri-zbulimit t gjrave q ata i
kan ndar me miqt, si dhe ti grumbullojn ato n nj vend t vetm.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi