Kim Kardashian zhvishet para mikut t saj

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Kim Kardashian zhvishet para mikut t saj

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:18 amJonathan Cheban sht bashkpuntor i familjes Kardashian dhe mik i ish-burrit t Kim Kardashian, Kris Humphries.
Pasi Kris gjat nj vizite n nj parfumeri dyshonte n orientimin seksual t mikut t tij, Kim ka vendosur t marr kamern pr provn homoseksuale.
Kardashian e mori me vete Jonathanin n nj dyqan dhe u zhvesh prpara tij. Jonathan ktheu kokn dhe nuk dshiroi ta shikonte , Kim vendosi se ai ishte i sjellshm dhe e siguroi Jonathanin t ishte n dark me Krisin ku showgirli e mori me vete nj shoqe.
Megjithat, Jonathan ka dshtuar q t siguroj Krisin t mendonte ende se ai sht homoseksual.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi