Adelina Tahiri, emri m i prfolur 2011-s

Shko posht

Super Adelina Tahiri, emri m i prfolur 2011-s

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:25 amGjat vitit 2011 kan qarkulluar thashetheme nga m t ndryshmet pr personalitetet tona publike. Disa nga vip-at tan jan prekur nga thashethemet e dgjuara n opinion pr veten e tyre dhe kategorikisht kan gjetur metodn q t demantojn pr kto spekulime.

Cak i thashethemeve kt vit ka qen kngtarja e re nga Maqedonia Adelina Tahiri, e cila shum her sht prfolur nga nj lidhje tek nj lidhje tjetr. Fillimisht flitej se ajo ishte n lidhje me Lorik Cann, madje thuhet se ajo me tu ndar nga Loriku kishte lansuar kngn Ti mos u kthe, q kinse ia dedikoi atij personalisht.

Mirpo kt Adelina e kishte mohuar kategorikisht duke e quajtur vetm spekulim. Pas Lorikut flitej se ajo nisi nj lidhje me kngtarin nga Shqipria Seldi Qalliun, me t cilin u shoqrua n festivalin e Kngs Magjike. Mirpo edhe kt Adelina vazhdon ta mohoj duke e quajtur vetm thashetheme.

Adelina gjat ngjitjes n sken n natn finale t Kngs Magjike sht par n krah t nj djaloshi t ri, t cilin as ajo thot t mos e njoh pasi q ai kishte ndihmuar vetm ngjitjen e saj n sken dhe se nuk kishte t bnte fare me dashuri. Mirpo n publik thuhej se ai ishte nj i dashur i ri i saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi