Vdiq Fidel Castro

Shko posht

Super Vdiq Fidel Castro

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:28 amFideli vdiq. Kjo porosi e lshuar n Twitter ka br q ky rrjet social t shprthente nga komentet. Aq m tepr pas porosis, n t ciln u theksua se, Cuba Press konfirmoi vdekjen e Castros dhe pritet q t zyrtarizohet vdekja e tij.

N rrjet u hodh edhe nj foto e Castros t shtrir n krevat dhe pa jet.

Por, e gjitha kjo ka qen e pasakt.

Nuk sht hera e par q kjo gj ndodh n Twitter, pasi edhe n shtator, n kt rrjet u prhap lajmi pr vdekjen e Castros, i cili u prgnjeshtrua m pas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi