Lady GaGa puth n buz kryetarin e New York-ut

Shko posht

Super Lady GaGa puth n buz kryetarin e New York-ut

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:33 amKngtarja Lady GaGa e ka puthur n buz kryetarin e bashkis s Nju Jorkut, Michael Bloomberg, me rastin e ndrrimit t viteve gjat fests zyrtare t organizuar pr kt event.

Kngtarja dhe kryetari i bashkis kan ngritur sfern vezulluese, nj tradit kjo q shnon fillimin e Vitit t Ri.

Pas vallzimit dhe prqafimeve, ata kan shkmbyer dhe nj puthje, e cila ishte me intime, pasi ata u puthn n buz

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi