Hakerėt sulmojnė njė ueb faqe nė Itali

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Hakerėt sulmojnė njė ueb faqe nė Itali

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jan 04, 2012 8:54 pm


Agjencioni i lajmeve NOA.al ka bėrė tė
ditur se njė grup i hakerėve shqiptar kanė vėnė jashtė funksoni njė faqe
interneti qė i pėrket njė bashkie nė Itali, dhe mbi tė kanė vendosur
logon “Albanian Hacker”.

Zyrtarė tė bashkisė sė Godega di Sant’Urbano nė Treviniano
thanė sot se faqja e tyre zyrtare u bė objekt i njė sulmi nga piratė tė
internetit.

NOA.al
njofton mė tej se hakerėt kanė nxjerr jashtė pune faqen pėr disa orė
duke penguar kėshtu qytetarėt tė vizitojnė faqen pėr tė marrė tė dhėna
lokale e shkarkuar dokumente e formularė tė ndryshėm. Deri diku faqja tė
jipte ndjenjėn se ka funksionim normal, por nė vendet kur klikohej
diēka atėherė vizitori dėrgohej nė vende ku shkruante “Test”, “Test2″
dhe “Hacked”, raporton agjencia e lajmeve NOA.

Kurse klikimet e mėtejshme nxirrnin dhe “firmėn” e hakerėve ku shkruhej: “Hacked by Slover” dhe mbishkrimi “Albanian Hacker!!”.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi