Genta rrzohet gjysm e dehur n sken!?

Shko posht

Super Genta rrzohet gjysm e dehur n sken!?

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:29 amNj foto q tregon kngtaren Genta Ismaili t shtrir n tapetin e skens teksa ishte duke knduar, sht duke br xhiron e rradhs n internet, madje ka arritur t klikohet pambarimisht.
Sipas komenteve q vijn shoqruar me foton rezulton se kngtarja ka qen gjat nj koncerti, por n gjendje t dehur ajo nuk ka mundur dot t mbaj kontrollin dhe sht gjendur brenda pak minutash njsh me skenn.
Nuk dihet me siguri nse ky incident ka ndodhur pr shkak t efektit t alkoolit, apo ka qen thjesht nj aksident q mund ti ndodh kujtdo.
Duke njohur natyrn e Gents, shumica e din q ajo sht tejet ekspresive n sken dhe mund t ndodh q duke krcyer, padashje t jet rrzuar. Gjithsesi, n presim reagimet q mund t sqarojn kt situat.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Genta rrzohet gjysm e dehur n sken!?

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jan 05, 2012 1:29 pm

hahahaha mos tpafsha me qera mend..

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi