Upsss, Dafina Zeqirit paksa nuk i del gjoksi

Shko posht

Super Upsss, Dafina Zeqirit paksa nuk i del gjoksi

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:30 am

Shum artiste jan zhveshur publikisht thjesht duke provokuar, por ka nga ato q fatkeqsisht mund t ken nxjerr n pah pjes t tyre intime fare padashje.

N t njjtn situat sht ndodhur edhe kngtarja kosovare Dafina Zeqiri. E vetdijshme q nuk kishte veshur reipeta, por e prfshir nga entuziazmi, kngtarja nuk e ka kuptuar se duke ngritur kraht lart, ka nxjerr n pah nj pjes t gjoksin e saj.

Kjo veshje ekstravagante, padyshim e bn at t duket tejet seksi, por ka edhe ann e saj negative: nxjerrjen n pah t disa pjesve intime, t cilat rrezikojn t t bjn t skuqesh nga asti n ast.

Por, Dafina nuk sht ndier veten aspak n siklet, thjesht sht argtuar. Fundja ka qen nata e ndrrimit t viteve dhe asgj tjetr nuk ka pasur m shum rndsi sesa ky argtim moskokarrs.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Upsss, Dafina Zeqirit paksa nuk i del gjoksi

Mesazh nga GentleMan prej Thu Jan 05, 2012 1:31 pm

phu phuuu bash kisha dasht me pa hahahahah :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi