Blerim Destani n shoqrin e Drenusha Latifit

Shko posht

Super Blerim Destani n shoqrin e Drenusha Latifit

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:31 amE ka zakon q kur ka afr femrave, t mbaj n dor nj puro kubaneze. Mos ndoshta kjo sht nj mnyr fisnike e Blerim Destanit pr t joshur ato apo thjesht nj mani q ai nuk e fsheh n asnj intervist? Ku i dihet?

Aktori Blerim Destiani ka festuar vitin e ri n New York nn shoqrin e bukuroshes Drenusha Latifi. Kngtarja e njohur ka qen e shoqruar me mikeshn e saj Afrdita Dreshaj dhe fotografin Fadil Berisha n nj lokal n New Yokr, ku kan gjedhur t festojn natn e ndrrimit t viteve.
Por na bn habi kjo foto aspak e zakonshme e Blerimit me Drenushn, ku afrim paksa i tepruar, q mund ta hamendsojm sin je flirt mes tyre. Ndoshta nse etiketohet si i dashuri, dyshojm mos edhe kt here Blerim vrapon t hedh posht zrat e nj lidhje mes tyre, duke theksuar se jan vetm miq.
Urojm q kt her t paktn t ket dika t vrtet mes tyre, ndryshe na bn t mendojm se Blerimi pr momentin nuk ka n plan asnj lidhje dashurore, prve dashuris tij t madheaktrimin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blerim Destani n shoqrin e Drenusha Latifit

Mesazh nga Daffina prej Thu Jan 05, 2012 10:57 am

Aiiiiiiiiii , sa thashe e themet u qun per kete djale nje here me tunen toni me Dafinen zeqiri, tash koka drenusha ne rend hahaha

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi