Powow sjell Unikatilin nė Prishtinė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Powow sjell Unikatilin nė Prishtinė?

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:35 amKompania Powow ka zbuluar nė faqen zyrtare nė Facebook se ėshtė duke bėrė negociata qė brenda kėtij viti tė sjellė nė njė koncert nė Prishtinė reperin Unikatil.
Kompania e cila solli nė Prishtinė yllin botėror tė muzikės, “The Game”, synon tė sjellė kėtu edhe njė tjetėr artist tė popullarizuar nga SHBA-ja. Por, kėtė herė reperin shqiptarin Viktor Paloka, i njohur si Unikkatil.

Powow ka njoftuar fansat se i kanė bėrė ofertė zyrtare e serioze Unikkatilit dhe se drejtuesit e kompanisė tash presin njė pėrgjigje pozitive nga ai. Nėse arrihet marrėveshje koncerti pritet tė mbahej gjatė kėtij viti nė Stadiumin e Prishtinės.

Ishte thėnė edhe nė vitin 2011 do tė mbahet koncert nga Unikatili, por njė gjė e tillė nuk u realizuar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Powow sjell Unikatilin nė Prishtinė?

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:35 am

Na myten rrena :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi