Miriam Cani, nj emr q shet!

Shko posht

Super Miriam Cani, nj emr q shet!

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 3:14 pmTashm dihet q imazhi i emrave t njohur t skens mund t jen nj objekt mjaft ndjells ndaj blersve, prandaj edhe nj prej dyqaneve m t njohura n kryeqytet ka vendosur q t prdor fytyrn e Miriam Canit pr t shitur produktet e saj.

Pasi ka vendosur t jetoj prkohsisht n Tiran, kngtarja e suksesshme ka pranuar t shfrytzoj do mundsi q i jepet pr t justifikuar jetesn n kryeqytet.

Kjo e ka shtyr q t pranoj t firmos nj kontrat me dyqanin e bizhuterive dhe t jet imazhi i tij pr nj vit. Nuk dihet ende se cila sht shifra q e ka joshur Miriamin pr qen reklama e ktij biznesi, por padyshim do t ket qen e knaqshme!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi