Martesė nė biēikletė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Martesė nė biēikletė

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 3:16 pm
Nė Chongqing, njė qytet nė jug-perėndim tė Kinės, ėshtė krijuar njė ceremoni dasme tepėr e veēantė dhe e paharrueshme pėr nusen, ku partneri i ka premtuar dashuri tė pėrjetshme pėrpara njė grupi ēiklistėsh.

Ditėn e martesės, Lung Xiaodong ka pedaluar sė bashku me bashkėshorten e tij Wen Xia mbi njė biēikletė tė dekoruar me tullumbace dhe lule.

Me qindra ēiklistė i kanė ndjekur nga pas duke krijuar njė spektakėl origjinal nėpėr rrugėt e qytetit tė Chongqing.

Dy rrotat duhet thėnė se kanė qenė tema kryesore e kėsaj ceremonie dhe kjo ide ėshtė pritur me shumė entuziazėm nga tė gjithė tė ftuarit, qė mbi tė gjitha kanė vlerėsuar idenė ekologjike qė fshihet pas gjithė kuaj iniciative.

“Gjithēka ėshtė fantastike. Mendoj se ėshtė diēka e modės dhe tepėr romantike nė tė njėjtėn kohė. Femrat padyshim qė do ta adhurojnė diēka tė tillė”, - ka deklaruar njė person i dashuruar pas biēikletave dhe prezent nė kėtė event.

Natyrisht qė ēifti i sapomartuar ka si pasion mjetin e transportit me dy rrota.

“Biēikleta ėshtė njė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme tė jetės sonė. Njė shėtitje me tė na bėn tė lumtur gjithmonė”, - ka deklaruar Lung Xiaodong.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi