Sinan Vllasaliu , pėr katėr orė 15 mijė euro

Shko poshtė

Super Sinan Vllasaliu , pėr katėr orė 15 mijė euro

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 06, 2012 4:56 pmKėngėtarėt e estradės tonė me tė vėrtet me pak punė e mbushin xhepin plotė. Pėr katėr orė kėndim ata fitojnė rreth 15 mijė euro.
Nė emisionin “Prive” nė Klan Kosova sipas tyre ishte Sinan Vllasaliu qė ishte mė i paguari me 15 mijė euro pėr katėr orė kėndim nė restorantin “Golden” Prishtinė, pas tij vjen Labi me 12 mijė euro po nė tė njėjtin restorant, Adelina Ismaili me 10 mijė nė diasporė, Xeni me 8 mijė etj.
Kėto janė shifra marramendėse qė pėrfiton estrada shqiptare nėpėr ngjarjet dhe organizime tė tilla pėr shėnimin e festave dhe ahengjet e mbrėmjet e organizuar nėpėr restorantet kosovare dhe diskotekat jashtė vendi

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi