Elvana Gjata, kngtarja m e paguar shqiptare

Shko posht

Super Elvana Gjata, kngtarja m e paguar shqiptare

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 07, 2012 2:04 pmKur bhet fjal pr kngtare t suksesshme, gjithmon suksesi i tyre matet me pagesat q marrin npr koncerte. Kt fund vit, Elvana Gjata shnon edhe t ardhurat m t mdha q nj kngtare shqiptare ka marr n nj koncert.
N koncertin e organizuar pr shqiptart n Kanada dhe n New York msohet se kngtarja sht paguar 5000 euro pr nj koncert.
Gjithashtu ajo ka qen ndr kngtaret me axhendn m t ngjeshur t aktiviteteve. Pas koncertit t organizuar n Kanada u kthye n Shqipri pr t marr pjes n Mbrmjen Gala t organizuar n Teatrin e Operave dhe Baletit pr 10 vjetorin e themelimit t Top Channel.
M pas sht nisur menjher pr nj koncert t organizuar n New York ku ka kaluar Krishtlindjet e pastaj sht kthyer srish pr t xhiruar urimet n Klan Kosova si dhe pr t xhiruar mesazhin personal drejtuar fansave pr Vitin e Ri. Ndrkoh q nuk kan munguar as angazhimet e shumta n Europ, ku bashk m Florin ka knduar n diskotekat m t mdha n Zvicr pr festat e fundvitit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi