Agnesa Vuthajflokkuqe

Shko posht

Super Agnesa Vuthajflokkuqe

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 07, 2012 2:05 pmIsh-Miss Albania, Agnesa Vuthaj ka ndryshuar ngjyr. Pas kthimit t saj nga SHBA ku i ka kaluar festat e fundviti, Agnesa sht shfaqur me imazh t ri.
sht br flokkuqe. Foton e ka postuar n Facebook dhe aty ka pyetur fansat se far mendojn.
Natyrisht, jo t gjith prgjigjet kan qen pozitive pr ndryshimin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi