Ronela dhe Visari sėrish bashkė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ronela dhe Visari sėrish bashkė

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:31 amRonela Hajati nuk ka mundur tė qėndrojė larg Visarit tė Grupit Skillz dhe dyshja, tė cilėt u pėrfol se mund tė kenė njė lidhje tė fshehtė dashurie mes tyre, janė bashkuar sėrish.
Kėngėtarja nga Shqipėria sė fundi ka udhėtuar drejt Prishtinės pėr tė qenė pjesė e xhirimeve televizive pikėrisht me kėngėn e fundit, “Nelės”, nė duet me Visarin.

Duke respektuar kodin e veshjes nė njė program nė Kosovė, qė tė dy u shfaqėn tė veshur nė kombinim ngjyrash kuq e bardhė, duke bėrė njė performancė tė jashtėzakonshme e duke lėnė gojėhapur tė gjithė kolegėt e pranishėm nė atė emision.

Fjalėt pėr lidhjen e tyre dolėn pas performancės nė “Kėnga Magjike”, kur Ronela gjatė kėrcimit reagoi me gjeste intimiteti ndaj Visarit, por mė vonė kjo lidhje u pėrgėnjeshtrua nga tė dy kėngėtarėt, duke thėnė se ata janė vetėm miq dhe asgjė mė shumė.

Ndryshe nga Visari, i cili ėshtė shumė i njohur, Ronela tani sapo ka filluar tė njihet nė Kosovė, pasi ėshtė e vetmja kėngėtare nga muzika shqiptare qė deri mė tani nuk ka realizuar asnjė videoklip, por ėshtė bėrė shumė e njohur falė fizikut dhe vokalit tė saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi