Flori: Nuk jam nė lidhje me Elvanėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Flori: Nuk jam nė lidhje me Elvanėn

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:31 amProducenti dhe kėngėtari shqiptar, Flori Mumajesi, ka hedhur poshtė spekulimet e mediave shqiptare se ai ėshtė nė lidhje me kėngėtaren super seksi, Elvana Gjata.
Panorama nė suplmentin e saj kishte konfirmuar nė njėfarė mėnyre lidhjen e Florit me Elvana Gjatėn, duke u dhėnė fund spekulimeve pėr atė se pse kėngėtarėt qėndrojnė bashkė me njėri-tjetrin. Sidoqoftė, Flori ka reaguar shpejtė me anė tė njė deklarate pėr Telegrafin duke thėnė se nuk ka asgjė tė vėrtetė.

“Falėnderoj mediumin nė fjalė pėr shkrimin, por mė pėlqen tė mos luajnė me publikun, fansat dhe qytetarėt. Keq qė viti po nis kėshtu. Ato qė ka ofruar ai medium janė fakte pa fakte, pasi po tė dėshironim tė fshehnim diēka, nuk do tė kėndonim sė bashku”, e pėrmbyll deklaratėn e tij Flori duke kėrkuar falje pėr tekstin me gabime, teksa si arsye e mori pagjumsinė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi