Tuna shet vellot pėr bamirėsi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Tuna shet vellot pėr bamirėsi

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:35 amTuna Sejdiu definitivisht ka vendosur tė spastrohet nga ēdo gjė qė ka tė bėjė me martesėn e saj, tė cilėn e realizoi njė vit mė parė.
Tashmė qė ėshtė deklaruar si ‘’single lady’’, kėngėtarja e njohur ka vendosur tė bėjė njė hap edhe mė tė madh, duke larguar nga shtėpia e saj tri vellot e bardha, tė cilat i kishte porositur enkas pėr natėn e celebrimit me atė qė tashmė ėshtė ish-bashkėshorti i saj, Rilind Reka.
Pėr tė mos i shkuar huq mundi, kėngėtarja kėto tri vello tė bardha, tė cilat i kishte porositur nė Milano, Prishtinė dhe Tiranė, i ka hedhur nė shitje dhe shuma e cila do tė grumbullohet nga shitja e vellove do tė shkojė si donacion pėr qėllime humanitare.
Pėr tė qenė mė speciale atė natė, Tuna kishte udhėtuar deri nė Milano pėr tė zgjedhur vellon e saj nga njė dizajner shumė i famshėm italian, por duke mos anashkaluar edhe “Geraldina sposa” nga Tirana dhe stilistin Valdrin Sahiti nga Prishtina. Tė tri vellot e kėngėtares kanė kushtuar shumė shtrenjtė, dhe pritet tė shihet nėse do tė shiten me ēmim po aq tė lartė sa i ka blerė kėngėtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi