Zbulohet e dashura e Blerim Destanit

Shko posht

Super Zbulohet e dashura e Blerim Destanit

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:36 amCila sht vajza me t ciln sht lidhur aktori i njohur, Blerim Destani? Deri m tani jeta e tij private ka qen shum n mister pr shkak se mediat e kan prfolur pr lidhje me shum femra, t njohura e t panjohura, por q aktori nuk pranuar publikisht asnjrn prej tyre dhe vazhdon t pretendoj se sht endesingle.
Por me sa duket, deklaratat e tij pr jetn private duhet ti marrim pak me rezerv. Pr festat e fundvitit, aktori i njohur ka qndruar n Nju Jork dhe nuk ka qen i vetm, pasi n shoqri t tij kan qen nj mik i aktorit si dhe vajza e cila kishte udhtuar nga Prishtina pr t shoqruar aktorin e njohur.
Quhet Adriana Daci, sht nga Prishtina, por jeton n Manhatan t Shteteve t Bashkuara t Ameriks. Fotoja t ciln e kemi siguruar, flet m shum, dhe kt radh nuk besojm se aktori do ta mohoj si lidhje, pasi miqt nuk mund t ken kaq intimitet si n kt foto.
Adriana shihet e shoqruar nga Afrdita Dreshaj si dhe kngtarja Liria Dedvukaj, s bashku me Blerimin dhe Ilirian Avdiun, mikun e aktorit Destani. Kjo foto sht realizuar gjat festave n Nju Jork.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi