Vesa Luma shfaqet nė versionin seksi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vesa Luma shfaqet nė versionin seksi

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:53 amVesa gjithmonė ka tentuar tė shfaqet ndryshe qoftė me look apo dhe me kėngė e klipe. Nė fillimet e saj kishte shumė probleme me linjat e trupit, por me kalimin e kohės kėngėtarja filloi tė bjerė nga pesha dhe tė formojė njė fizik tė hatashėm, me tė cilin bėri pėr vete shumė fansa.
Jeta e saj deri mė tani ka pasur shumė batica e zbatica, kurse nė karrierėn muzikore po qėndron shumė mirė falė bashkėpunimeve, tė cilat ėshtė duke i realizuar me disa kompozitorė shumė tė njohur si nga vendi, ashtu dhe nga Kosova.
Verės qė kaloi, Vesa nė disa koncerte ishte shfaqur me trupin krejt celulit, ndėrsa nėpėr portale tė ndryshme interneti ishte komentuar shumė keq pėr pamjen e saj.
Gjithashtu ishte kritikuar shumė pėr shkak tė paraqitjeve nėpėr koncerte, si dhe pėr temat tė cilat ajo ėshtė duke i zgjedhur nė kėngėt e saj. Pas gjithė kėtyre kritikave, kėngėtarja ka vendosur tė realizojė njė fotosesion tė ri pėr fundvit dhe tė tregojė nė publik se ajo ėshtė nė moshė shumė tė re dhe mund tė mbajė mirė format trupore.
Fotot e realizuara tek fotografi i njohur Avni Selmani nuk duan koment, pasi e sjellin Vesėn nė njė version qė nuk e kemi parė mė herėt, por se sa ėshtė pėrdorur photoshop-i nė kėto imazhe, pritet tė shihet nė daljet ‘’live’’ tė Vesės nėpėr koncerte dhe mbrėmje muzikore, ku kėngėtarja do tė tregojė live fizikun e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi