Ronela nuk jam lesbike

Shko posht

Super Ronela nuk jam lesbike

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 10, 2012 9:09 amRonela Hajati ka qen shum e indinjuar nga nj bised q sht zhvilluar online me nj nga miqt n profilin e saj t Facebook-ut q e ka pyetur nse ato q thuhen jan t vrteta.
Me ato q thuhen, ishte nnkuptuar q njri nga personat q ishte duke zhvilluar bised me kngtaren, ka vr n dyshim orientimin e saj seksuale, duke thn se ajo sht lesbike.
Ndoshta kto spekulime kan dal n drit pr shkak se deri tani kngtarja seksi nuk ka deklaruar ndonj lidhje dashurore, t paktn me ndonj mashkull t showbiz-it. U tha se mes saj dhe Visarit t grupit Skillz po lulzon nj romanc, por q t dy e hodhn posht me t madhe kt lajm.
Ah mor xhan, t jem un lesbike, imagjino duhet t jesh ti, u sht prgjigjur ajo akuzave t drejtprdrejta, duke dashur ta prek edhe personin q e pyeti, nj mashkull, n pikn m t dobt, shkruajn mediat shqiptare.
Edhe kur u shkrua pr nj lidhje mes saj dhe Visarit, 22-vjearja q ka mbaruar studimet pr drejtsi u prgjigj po n mnyr shum t drejtprdrejt, duke thn: Mediat ti bjn t gjith dashnor!.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi