Soni Malaj bhet nn, vjen n jet Ana

Shko posht

Super Soni Malaj bhet nn, vjen n jet Ana

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 10, 2012 9:10 amSoni Malaj dhe Mirko Luarelli jan br gjat mngjesit ( ora 5: 00) t djeshm ( e premte) prindr t nj vajze shum t bukur.

Kngtarja e suksesshme shqiptare, e cila prej dy vitesh jeton n Spanj me bashkshortin, balerinin italian Mirko. Vajza e Sonit do te quhet ANA, emrin e vajzs e ka br vet publike kngtarja gjat nj interviste pr "Bluetooth".

ifti u njoh me njri-tjetrin gjat show-it "Dancing with the stars" dhe q prej asaj kohe nuk jan ndar nga njri-tjetri, madje vazhduan jetn e tyre edhe n Spanj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi