DMX shtyn turneun, edhe koncertin nė Prishtinė !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super DMX shtyn turneun, edhe koncertin nė Prishtinė !

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 12, 2012 10:42 amReperi amerikan, DMX, nėpėrmjet menaxhmentit tė tij ka bėrė tė ditur se e ka shtyrė turneun europian, qė do tė thotė se edhe koncerti i shumėpritur i tij nė Prishtinė pėr datėn 23 janar ėshtė shtyrė pėr njė datė tė pa caktuar.
Telegrafi ka kontaktuar menaxhmentin e DMX, tė cilėt kanė konfirmuar shtyrjen e turneut nga reperi, por ėshtė premtuar se sė shpejti do tė publikohen datat e reja.

“DMX ndihet thellėsisht i zhgėnjyer qė duhet tė shtyjė turneun e tij europian, me ē’rast janė shtyrė dhe shumė koncerte tė mėdha tė paralajmėruara dhe tė rezervuara jo vetėm nė Prishtinė por nė tėrė Europėn. Shpresojmė qė do tė hasim nė mirėkuptim”.

“Shumė shpejt do tė publikohen datat e reja. DMX ėshtė i zhgėnjyer qė duhet tė shtyjė koncertet, por mezi pret qė tė performojė posa tė jenė vendosur datat e reja”, theksoi njė prej pjestarėve tė menaxhmentit tė DMX pėr Telegrafin.

Me mijėra fansa tė repit nė Kosovė e kishin pritur koncertin e paraparė tė mbahet mė 23 janar, por tani duket se gjithēka ėshtė shtyrė nga DMX pėr njė periudhė tė pa caktuar, kur ndoshta nė ndėrkohė pritet tė performojnė dhe shumė artistė tė tjerė tė mėdhenj tė huaj nė muajt nė vijim.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi