Anxhela Martini srish seksi

Shko posht

Super Anxhela Martini srish seksi

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 12, 2012 12:05 pm

Modelja shqiptare Anxhela Martini, fituese e Miss Universe Albania 2010, ka publikuar nj set t ri fotografish n Facebook ku bukuroshja shfaqet me bikini duke lexuar libr dhe duke u rehatuar n divan.
Anxhela Martini sht duke br karrier n Amerik si modele dhe veanrisht ajo sht e njohur pr reklamimin e veshjeve t brendshme.

Anxhela prve pamjes dhe trupit super seksi, famn e fitoi kur harroi t vishte t brendshme vitin e kaluar gjat CFDA Fashion Awards.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi