Sinan Hoxha planifikon martesn

Shko posht

Super Sinan Hoxha planifikon martesn

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 13, 2012 10:43 amSinan Hoxha ka treguar se viti q lam pas ka qen pak i ekzagjeruar me lajmet roz pr t, ndrsa ai nuk ka dashur t flas pr ngjarjen q i ka ndodhur n Preshev, q u fol q ai u arrestua nga policia serbe, pasi kngtari ia ka ln kt proces vetm gjykats e nuk ka t drejt t flas.


Por, edhe thashethemet se ai tashm nuk bashkpunon me Seldin i ka hedhur posht, duke thn se nuk sht gjithmon q ata duhet t jen bashk npr koncerte.

Por, n rrfimin e tij ne programin Pro Shqip n Top Kosova Radio kngtari i njohur, Sinan Hoxha, ka treguar nj sekret dhe nj qllim q i ka vn vets pr 2012, ai do t martohet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi